Kapat

2017 İlkbahar-Yaz Sezonunda Sık Göreceğimiz 10 Moda Trendi

2017 Çiçek Desenli Elbiseler

Moda dünyasında 2017 ilkbahar ve yaz aylarında nelerin trend olacağı, başarılı moda tasarımcılarının yeni kreasyonlarının tanıtıldığı defileler sayesinde gün yüzüne çıktı. Podyumlarda görülen koleksiyonlardan birçoğu şimdiden kullanılmaya başladı.

Vatkalı üstler, blazer ceketler ve çiçek desenli elbiselerin damga vuracağı 2017 ilkbahar/yaz moda trendlerini listeledik.

1- Pembe

Moda haftalarında sıcak pembe rengin ne kadar yoğun kullanıldığını fark etmişsinizdir. Yeni sezonda çanta, etek ya da her ne olursa olsun sıcak pembeyi üzerinizden eksik etmeyin!

2- Pullu-Payetli Kıyafetler

Eğer payetli kıyafetler giymeyi seven biriyseniz, sizin için iyi haberlerimiz var. Geride kalan moda haftalarında bu stil adeta patlama yaptı! Önümüzdeki günlerde satışa sunulan yeni sezon kıyafetlerde payet etkisini görmeye başlayacağız.

3- Vatkalı Üstler

Annenizin yıllardır özenle sakladığı vatkalı kıyafetleri sandıklardan çıkartabilirsiniz! Zira 1980’lerde son derece popüler olan vatkalı üstler bu sezon geri dönüyor! Günümüzde böyle bir kıyafet giymek zor olabilir ancak yeni bir şey denemek her zaman güzeldir.

4- Çiçek Desenleri

Çiçeklerin verdiği enerjiyi hissetmeyen biri var mı? Çiçek temalı kıyafetler her zaman ilgi çekmiştir ancak geçtiğimiz moda haftalarında her zamankinden daha fazla kullanıldı. Özellikle çiçek desenli maxi elbiseler önümüzdeki yaz gecelerine damga vuracak gibi görünüyor.

5- Sarı

Sarı ve gölgeleri bu yıl ilkbahar ve yaz aylarında sık göreceğimiz trendlerden biri olacak. Bu neşeli renk herkesin rengi değil, ancak denemek isterseniz herhangi bir şekilde kullanabilirsiniz. Zira baştan aşağı sarı kullanmak zorunda değilsiniz.

6- Sportif

Kapüşonlu svetşört yalnızca evde ya da spor salonunda giyilen bir şey olmaktan ne zaman çıkmıştı? Birçok kişi artık spor kıyafetleri günlük stil olarak kullanıyor. İlkbahar/yaz sezonunda dilediğiniz spor parçayı diğer parçalarla özgürce kombinleyebilirsiniz.

7- Erkek Gömlekleri

Kadınların erkek arkadaşlarının gömlekleriyle seksi göründükleri bir süredir dile getiriliyor. Ancak durum artık değişiyor. Büyük boy erkek gömlekleri, kadınlara şık bir “erkek çocuk” görünümü veren kombinlerle birlikte kullanılacak. Bir dahaki sefere alışverişe çıktığınızda erkek gömleği deneyin, belki de beğeneceksiniz!

8- Patchwork

Patchworkler, görünümünüze birçok farklı renk ve şekil eklemenin eğlenceli bir yoludur. Patchworkler önümüzdeki ilkbahar ve yaz mevsiminde her yerde göreceğimiz bir tarz olacak.

9- 1970’lerin Baskıları

Basklı kıyafetler her sezon aç çok kullanılır ancak yeni sezonda 1970’lerin baskılarını çok daha fazla göreceğiz.

10- Metalik

Önümüzdeki sezon sık göreceğimiz trendler arasında, metalik etek ya da ayakkabı ile tamamlanan kombinler de olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir