Kapat

Müthiş Özellikleri ile Yeni Dacia Logan MCV Stepway (2018)

Dacia’nın en büyük başarı öykülerinden biri olan Stepway ailesi, Sandero, Sandero Stepway, Duster ve Logan MCV’yi takiben, Dacia serisinin beşinci üyesi olan yeni Dacia Logan MCV Stepway eklenmesiyle genişliyor. Yeni Dacia Logan MCV Stepway’in, crossover dünyasından ilham alan stilini, son derece rekabetçi bir fiyata birinci sınıf pratiklik ve geniş bagaj alanı sunan iddialı bir kişilik ile inkar edilemez bir kas yapısı oluşturuyor.

Yeni Dacia Logan MCV Stepway, Logan MCV’nin tüm önemli özelliklerini taşmasının yanında yenilikleri ile de dikkat çekiyor. Beş uygun koltuk ile etkileyici iç mekan ve 573 litrelik bagaj (otomotiv sektöründeki tüm segmentler arasında en genişi) hacmi ile rakiplerini geride bırakmayı hedefliyor.

Tasarım alanında ise yeni bir aydınlatma, yeni iç mekan güncellemeleri, ek depolama alanı ve iyileştirilmiş ekipman özellikleri de dahil olmak üzere özgün bir model olacağını gösteriyor.

Yeni Dacia Logan MCV Stepway’de aşağıdaki motor ve şanzıman seçenekleri sunulacak:

Benzin: Beş kademeli manuel şanzıman, 0.9 litre 3 silindir 90 beygir ve 5.1 litre / 100 km yakıt tüketimi verilerine ve Stop & Start özelliğine sahip turbo motor.

Dizel: Beş kademeli manul şanzıman, 1.5 litre dCi 90 beyigir ve 3.9 litre / 100 km yakıt tüketimi ve Stop Start özelliğine sahip turbo motor.

2018 Dacia Logan MCV Stepway galerisi için herhangi bir fotoğrafa tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir