Kapat

Şeytanın Gölgesi Olarak Bilinen David Rockefeller 101 yaşında öldü!

david rockefeller

Dünyadaki komplo teorisyenleri sevinebilir! Çünkü “dünyanın en kötü adamlarından biri” olan David Rockefeller artık bizimle değil.

Chase Manhattan Eski İcra Kurulu Başkanı David Rockefeller 101 yaşında öldü.

Ailenin sözcüsü Fraser P. Seitel, Rockefeller’ın konjestif kalp yetmezliği sonucu 20 Mart 2017 Pazartesi sabahı New York’taki Pocantico Hills’de bulunan evinde uykusunda öldüğünü açıkladı.

Tahmini serveti 3 milyar dolar olan iş adamı, 35 yıllık kariyerinin ardından 1981’de Chase Manhattan’ın başına getirilmişti.

David Rockefeller hayatı boyunca dünyanın en varlıklı insanlarından biri oldu. Rönesans eserleriyle dolu dokuz katlı bir evde büyümüş bir çocuktan farklı bir şey de beklenmezdi. David Rockefeller, Amerika’nın ilk milyarderi John Davison Rockefeller’ın hayatta kalan tek torunuydu.

David Rockefeller, muazzam servetinden ve etkisinden dolayı her zaman komple teorisyenleri için ön planda olmuştu. Rockefeller ile ilgili şimdiye kadar onlarca komplo teorisi öne sürüldü. Bunlar arasında İslamiyet’i yıkmak istediği, İlluminati’nin başında olduğu, Türkiye ve Türkler’e düşman olduğu gibi teoriler bizi yakından ilgilendirenler oldu. Bunların dışında ülkelerde darbeleri finanse etti, savaşlar çıkmasını sağladığı vs. gibi birçok inanılması güç komple teorileri de yer alıyor.

Resmiyette ise David Rockefeller banker, yardımsever, dedesinden kalan büyük servetin mirasçısı olarak tanınıyordu.

David Rockefeller’ın ölümü sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Kendisini tanıyan tanımayan herkes ölümüyle ilgili paylaşımlar yaptı. Bazı paylaşımlar ise oldukça dikkat çekiciydi.

İşte David Rockefeller hakkında paylaşılan şaşırtıcı tweetler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir