Kapat

2017 İlkbahar-Yaz Sezonuna Damga Vuracak 9 Moda Trendi

2017 ilkbahar yaz moda trendleri

Moda tasarımcıları her yeni sezon yeni trendler ortaya çıkartarak modanın çizgisini belirliyor. Aynı büyük oval elbiseler, kalem etekli elbiselerin altına spor ayakkabılar, geniş paltolar ve benzerlerinde olduğu gibi…

ViraListe olarak önümüzdeki ilkbahar ve yaz sezonunda size ilham kaynağı olacak en iyi trendleri bir araya getirdik.

Çiçek Baskıları

Çiçek baskıları baharın çiçeklenme zamanı olduğunu ifade etmek için mükemmel bir yoldur. Çiçek basklılı elbiseler bahar hafifliğini ve rahatlığını üzerinizde hissetmeniz için harika alternatifler olarak yeni sezonun trendleri arasında yer alacak.

Çiçek Baskıları

insta_lady_zone

Çiçek basklı elbise

xenia

Seksi Bacaklar

Uzun elbiselere derin bir yırtmaç açmaktan daha seksi ne olabilir ki? Tasarımcılar koleksiyonlarında her geçen yıl daha cesur ve daha derin yırtmaçlı elbiselere ve eteklere yer veriyor.

Seksi Bacaklar

isy.couture

Yırtmaçlı etekler

fashion_stylespace

Sarı

Sarı, önümüzdeki sezonun en gözde renklerinden biri olarak, kışın soğuğundan bıkmış ve güneşin sıcaklığını hayal edenler için adeta bir antidepresan olacak.

Yeni Sezon Sarı Elbiseler

stylemedream

Volanlı ve Fırfırlı Elbiseler

Volanlı elbiseler ve fırfırlar her zaman zarif bir kadınlık sembolü olmuştur. Hacimli hafif veya hafif ve romantik fırfırlar olan herhangi bir kıyafetinizi seçin. Yeter ki vücudunuza uygun olsun!

fashion__detail

insta_lady_zone

Asimetri

Asimetri, geleneksel şekillerden özgürlüğe geçiş kapısı olan cesur moda trendlerinden biridir. Tek bir aksesuarla bile modaya uygun hale gelebilirsiniz.

Asimetrik etekler

fashion__detail

Geniş Kollar

Geniş kollu kıyafetler sizi eksantrik ve daha dişi gösterir. Bu nedenle yeni sezonun bu parlak tasarımlarını görmezden gelmeyin!

Payetler ve Pullar

Metalik

Düşük Kesim

Düşük Kesim Askılı

insta_fashion_world

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir