Kapat

Anneler Günü İçin 10 Özel Hediye Alternatifi

Resimli Anneler Günü Mesajları

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü‘ne sayılı günler kaldı. Bizler için zaten çok değerli olan ve her fırsatta değerli olduklarını hissettirmemiz gereken annelere ve anne adaylarına, anneler günü nedeniyle özel sürprizler yapmak artık adetten oldu. Anneler günü yaklaştıkça büyük küçük bütün çocuklar, bu özel günde annelerine verecekleri özel hediyeyi ya da yapacakları özel sürprizi planlamaya başladı. Eğer siz de anneler gününde annenize özel bir hediye vermek ya da özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, bu yazımızda yer verdiğimiz hediyeleri ve sürprizleri değerlendirebilirsiniz. Yazının devamında anneler günü için özel hediyeler listemizi bulacaksınız.

#1. Rengarenk Çiçekler

Birbirinden güzel, rengarenk çiçeklerden oluşan güzel bir aranjman sipariş edebilirsiniz.

#2. Vücut Bakım Seti

Gözümüze her zaman güzel görünen annelerimize, kendilerini daha iyi hissettirecek vücut bakım ürünleri içeren bir set alabilirsiniz.

Vücut Bakım Seti

#3. Tatil Sepeti

Eğer çalışan bir anneniz varsa, ona hafta sonunu dinlenerek ve eğlenerek geçirebileceği bir tatil hediye edebilirsiniz. Tabii tatilin yanında, tatilde ihtiyacı olanlarla doldu bir tatil çantası da yaparsanız anneniz mutluluktan uçacaktır.

#4. Anne ve Çocuk Kolyesi

Yaşınız kaç olursa olsun anneniz için her zaman çocuk kalacaksınız. Anneniz ve sizi simgeleyen bu kolye onu çok fazla mutlu edecektir. Anne ve çocuk kolyesini altın ve gümüş satışı yapan birçok yerde bulabilirsiniz.

anne-çocuk kolyesi

#5. Birlikte Güzel Bir Kahvaltı

Hayatını sizi yetiştirmeye adayan annenize, bu özel günde hediye edebileceğiniz en güzel şey birlikte vakit geçirmek olacaktır. Bulunduğunuz yere en yakın, mümkünse doğal bir mekanda güzel ve annenizin her zaman hatırlayacağı bir kahvaltı organize edebilirsiniz.

#6. Gecelik ya da Sabahlık

Annenize gece ya da sabah içinde rahat edeceği şık bir gecelik ya da sabahlık hediye edebilirsiniz.

#7. Kaktüs Bahçesi

Biliyorsunuz ki hediye olarak aldığınız çiçek buketlerinin ömrü çok kısa oluyor. Kaktüs ise neredeyse hiçbir bakım gerekmeksizin aylarca hatta yıllarca canlı kalabilen bir çiçek türü. Tek bir kaktüs pek etkili bir hediye olmayacağı için, değişik kaktüs türlerini içinde barındıran geniş bir saksı hazırlatarak annenize hediye edebilirsiniz.

kaktüs teraryum

#8. Şık Bir Çanta

Klasik bir hediye gibi görünse de, çantalar hala kadınlar en beğendiği hediyelerden biridir. Biraz araştırmayla anneniz için hem şık hem de kullanışlı bir çanta bulabilirsiniz.

#9. Renkli Bir Fular

Annenize, kıyafetini tamamlayan renkli ve şık bir fular hediye edebilirsiniz.

#10. Parfüm

Sizin için her zaman mis gibi kokan annenizin, herkese mis gibi kokması için kaliteli bir parfüm hediye edebilirsiniz.

“Anneler Günü İçin 10 Özel Hediye Alternatifi” üzerine 5 yorum

  1. XP Smoky Eyeshadow says:
  2. tesettürlü giyim says:
  3. Tasarrufhane says:
  4. Emre Eraslan says:
  5. Hediye Farkı says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir