Kapat

Bir Yıldız Gibi Görünmenizi Sağlayacak 11 Fantastik Güzellik Hilesi

Hollywood gülümsemesi

Gözlerinize büyük ve uzun oklar çizmek her zaman iyi bir fikir veya hareket olmayabilir. Ancak, göz kapağınız boyunca çizilmiş şık, zarif çizgilerle gözlerinizi tanımlamak, görünümünüzde büyük bir fark yaratabilir. Elbette siyah her zaman trend olabilir, ancak diğer tonları da denemekten korkmamalısınız! ViraListe olarak, kendinizi en iyi ve en güzel hissetmenize yardımcı olacak farklı makyaj ve güzellik ipuçlarını derledik.

güzellik hileleri

Fantastik Güzellik Hileleri

#1. Soft ve parlak bir cilt

Soft ve parlak cilt

Sağlıklı, parlak cilt genellikle her kadının listesinin başında gelir. Aslında, makyajın en önemli amacı budur. Tatilinizi bitirdiyseniz, cildinizdeki doğal parlaklığı yansıtacak bir cilt bakım ürünü kullanabilirsiniz.

#2. Kaliteli bir allık

Kaliteli bir allık

Doğru ve düzgün uygulanan bir allık, yalnızca sağlıklı parlaklık vermekle kalmaz, aynı zamanda yüz özelliklerinizi de vurgular. Çok fazla kullanmadığınıza dikkat edin. Yanaklarınızdaki elma yerini bulmak için ayna karşısında gülebilirsiniz. Bu bölgelere biraz allık uygularsanız, dünyayı fethedebilirsiniz.

#3. Kırmızı ruj

Kırmızı ruj

Psikologlar, çoğu insanın bilinçaltında kırmızı rengin gençlik ve cazibe kaynağı olduğunu söylemektedir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde kırmızı ruj süren kadınların genellikle erkekler arasında en uzun süre takip edilenler olduğu bilinmektedir. Unutmayın, seçtiğiniz ruj gölgesi genel görünümünüzü tamamlayan cinsten olmalıdır.

#4. Açık ve pırıltılı göz farı

Açık ve pırıltılı göz farı

Parlak göz farı popülerlik bakımından bu sene zirvede yer almaktadır. Özel gecelerin ve kırmızı halılar için kesinlikle tercih edilmelidir, ancak günlük hayat için abartı olabilir. Gerçekte günlük makyaj tercihinizde göz farı için kahverengi, şeftali ve gri tonlar en iyi seçimlerdir.

#5. Bakımlı ve dolgun kaşlar

Bakımlı ve dolgun kaşlar

Hepimiz kalın kaşların günümüzde büyük etki yaratabileceğini biliyoruz. Bununla birlikte, güzellik bloglarında ve moda dergilerinde gereğinden kalın, ağır ve aşırı koyu kaşların sadece doğallıktan uzaklaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda yüzünüzü erkeksi hale getirdikleri belirtilmektedir. Doğal görünüm, çoğu insanın çekici olmasına yetecektir. Böylece, doğru kalınlık için kaşlarınızı şekillendirebilirsiniz.

#6. Doğal cilt tonu

Doğal cilt tonu

Çoğunlukla, kalın bir temel katmanın uygulanmasının ya da birkaç katmanla cilt kusurlarımızı daha iyi gizleyebileceğimizi düşünürüz. Ne yazık ki, bu strateji cildiniz için gerçek anlamda çare olmayacaktır. BB veya CC kremleri gibi ince kapatıcı özellikte olanları seçin. Bu ürünler hem cildinizin tonunu dengeler hem de size yeni bir görünüm kazandırır. Yüzünüzdeki küçük kusurları gizlemek isterseniz, kapatıcıyı ya da düzelticiyi doğru kullanın.

#7. Buğulu gözler

Buğulu gözler

Duman gözler elde etmek zor olabilir. Dikkat etmezseniz, bir panda gibi görünebilirsiniz. Ama bir kez bu tekniği öğrenirseniz, gözlerinizin muhteşem görünmesine katkı sağlayabilirsiniz.

#8. Şeker pembe ruj

Şeker pembe ruj

Şeker pembe ruj son dönemlerde son derece popülerdir ve makyaj tercihlerinize katmanız konusunda tekrar düşünebilirsiniz. Özellikle dudak parlatıcı veya ultra parlak rujlardan kaçınmalısınız. Şeker pembe tonlarında, narin ve kremsi bir ruj ile kalabalığın arasından kolayca sıyrılmaya hazır olun.

#9. Doğal ve gülümseyen makyaj

Doğal ve gülümseyen makyaj

Doğal görünümlü makyaj her zaman moda olanıdır. Fresh görünmenize ve kusurlarınızı gizlemenize yardımcı olur. Makyajınızı uygularken, yüzünüzde çok fazla güzellik ürünü kullanmadığınızdan emin olmalısınız. Sonuçta, en sofistike makyaj dahi olsa samimi bir gülümseme ile karşılaştırılamaz. Gülümseyin, yeter!

#10. Hollywood gülüşü

Hollywood gülümsemesi

Karbonat ve bir miktar diş macununu karıştırıp bir parça alüminyum folyo üzerine tabaka şeklinde sürün. Sonra, folyoyu dişlerinizin etrafını tamamen kapatacak şekilde sarın. Bir saat bekledikten sonra folyoyu çıkarın ve ağzınızı iyice çalkalayın. Göz kamaştıracak yeni gülüşünüze merhaba deyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir