Kapat

Bu Koku Testi Kişilik Tipinizi Ortaya Çıkaracak!

Hangi koku

Bu testin amacı, kokuların kişiliğiniz ve tercihleriniz üzerindeki etkisini ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktır. Tatlı kokuları mı seviyorsunuz yoksa meyvemsi kokuları mı? Toprak kokusunu mu yoksa temiz hava kokusunu mu? Hadi fazla vaktinizi almayacak bu testi yapın ve nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuz ortaya çıksın!

Sonucu bizimle ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! 🙂

Şu anda hangisinin kokusunu almak isterdiniz?

Hangi koku mutlu bir anıyı hatırlatıyor?

Hangisinin daha güzel koktuğunu düşünüyorsunuz?

Hangi koku sizi geçmişe götürüyor?

Hangi kokudan daha çok zevk alıyorsunuz?

Hangi koku sizi daha çok rahatlatıyor?

Hangi koku sizi daha çok dinlendiriyor?

Bu Koku Testi Kişilik Tipinizi Ortaya Çıkaracak!
İdealist!
Dünyanın nasıl olması gerektiğine dair güçlü bir etik anlayışınız ve çok güçlü bir inancınız var. Bu size biraz güç ve amaç verir. Büyük iyilikler adına çok fedakarlık yapmaya hazırsınız.
Kaşif!
Dünyayla ilgili büyük bir merakınız var. Bazen çok ilginç ve heyecan verici seçenekler arasında boğuluyorsunuz ve çok geç olmadan her şeyi yaşamak için üzerinizde baskı hissediyorsunuz. Dolayısıyla, gezmeye başlamadan çok önce herhangi bir şeyle (ya da birisi ile) başa çıkmada sorun yaşıyorsunuz.
Şovmen!
Dikkatlerin merkezinde olmaktan hoşlanıyorsunuz. Doğal bir karizmanız var ve coşkunuz bulaşıcı. Tiyatro, stil ve estetik alanlarına ilgi duyuyorsunuz.
Tasarımcı
Çok akıllı ve analitiksiniz. Çok sayıda zanaat ve sabır içeren alanlara eğiliminiz var. Her zaman dünyayı daha güzel hale getirmenin yollarını arıyorsunuz ve diğer insanların göz ardı ettiği kusurların fark edilmesi için çaba sarf ediyorsunuz.

Share your Results:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir