Kapat

Çılgına dönen koyun dağ yolunda çobana saldırıyor!

Çobana saldıran koyun

İnsan otoritesine meydan okuyan hayvanlara bir örnek daha geldi. Dağ yolunda sürüsünü otlatan çoban, sürünün içinden isyan eden bir koyunun saldırısına uğradı. O anlar yoldan geçmekte olan bir otomobilin sürücüsü tarafından an be an kaydedildi.

Aslında koyunlar yaklaşan araba ve arabaya engel olmaya çalışan köpeğin davranışları nedeniyle heyecanlanmış gibi görünüyor.

Çoban ve koyun sürüsü dağ yolunda sakin bir şekilde ilerlerken, yaklaşan bir otomobil tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Önce sürüyü koruyan çoban köpeği arabaya doğru koşarak havlamaya başlıyor. Köpeğin bu davranışı koyunları telaşlandırıyor ve sürü geriye dönerek otomobilden uzaklaşmak istiyor. Bu sırada sürünün içinde kalan çoban, arkasından gelen bir koyunun kafa darbesine maruz kalıyor. Darbe o kadar sert oluyor ki çoban yere düşüyor. Saldırgan koyun ise yere düşen çobana yerde de bir darbe indiriyor. Bu anları herhangi bir müdahalede bulunmadan izleyen otomobil sürücüsü, saldırgan koyunun yerdeki çobana çok sert bir darbe daha indirmesiyle otomobilini sürüyor ve tabiri yerindeyse çobanı bu manyak koyunun elinden kurtarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir