Kapat

Dudaklarınızın Şekli Karakteriniz Hakkında Neler Söylüyor!!!

Bilim insanları ve fizyonomistler, bir kişinin karakterini belirlemeye çalışırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri olarak dudak şekillerini ön plana çıkarıyorlar. Düşüncelerimizi sözlü olarak ifade ederiz ve böylece karakterimizi ve psikolojik özelliklerimiz hakkında bir takım şeyleri ortaya sereriz.
Bizler ViraListe olarak kişilik özelliklerini yansıtan dudak şekillerine daha yakından bakmaya karar verdik.

1. Büyük şişkin dudaklar

Büyük-Şişkin dudaklar

Böyle şekilli dudaklara sahip insanlar bir başkasını gözlemlemeye meyillidir. Dudakları böyle ise, o zaman çocukluğunda sokakta yavru kedileri besleyen veya hayvan barınaklarına yardım eden ve eve getirmek için çok çaba sarf eden bir karaktere sahip demektir. Doğuştan gelen ve güçlü bir iç güdüye sahip, başkalarını koruyup kollamak için yüksek bir isteğe sahipsiniz. Stres barındıran bir konu hakkında kendinizden çok etrafınızdakileri düşünürsünüz. Bunun gibi insanlar genellikle en iyi ebeveynlerdir.

2. Üst dudak alt dudaktan daha büyük

Üst dudak alt dudaktan daha büyük

Bunun gibi dudakları olanlar tiyatro kraliçesidir. Onlar duygusal, karizmatik, sevgi dolu ve kendilerine özen gösteren bir karaktere sahiptir. Yüksek özgüvenleri sayesinde çevrelerindekileri kendilerine kolaylıkla çekerler. Sadece ilgi merkezi olmayı severler. En çarpıcı ifade ve komik şakalar her zaman onlardan gelir.

3. Alt dudağı üst dudaktan daha büyük

Alt dudağı üst dudaktan daha büyük

Dürüst olmak gerekirse sadece ofis çalışması yapmak için doğmamıştır. İlginç şeyler olduğunda yerlerinde duramayan karakterlerdir. Bunun gibi dudağı olanlar gerçekten eğlenmenin ne anlama geldiğini bilirler. Enerjik yapıları sayesinde gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı severler. Meraklı, girişken ve yeni şeylere açıktır. Yeni maceralara atılma konsunda iyi bir yol arkadaşıdır.

4. Olağan dudaklar

Olağan dudaklar

Bu gibi sıradan dudakları olan insanlar, genellikle önlerine çıkan her türlü sorunu çözmeye yönelik olarak dengeli, sağduyulu yaklaşımı olan kişilerdir. Güçlü yönleri ise, başkalarını dinleme yeteneğidir. Eleştirileri alırlar ve başkalarının görüşlerine saygıyla yaklaşırlar. Onları kızdırmak neredeyse imkansız. Ancak, ciddi görünüşlerine rağmen gülmeyi ve şakayı severler, felsefe olarak onlar için bardağın yarısı her zaman doludur.

5. İnce dudaklar

İnce dudaklar

İnce dudaklara sahip insanlar genelde yalnızlardır. Kendilerine güvenleri yüksek, her hangi bir problemle baş edebilirler. İnce dudaklarınız varsa, uzak yerlere tatil gitmeyi tercih eden bir karaktere sahipsiniz demektir. Yalnızlığı sevmelerine rağmen, arkadaşlarla ev ortamında vakit geçirmekte bu kişilerin tercihidir. İnsanlarla ortak bir dil bulabilirler ve eylemleri için diğer insanlara değer verirler.

6. Keskin üçgen şekilli üst dudak

Keskin üçgen şekilli üst dudak

Bu tür insanlar son derece yaratıcıdır. Yetenekli sanatçılar ve müzisyenlerdir. İletişim konusunda başarılılardır ve neler olup bittiğini her zaman öğrenirler. Kendilerini kolaylıkla ifade edebilirler ve iyi sonuçlar elde ederler.

7. Yuvarlak şekilli üst dudak

Yuvarlak şekilli üst dudak

Böyle dudaklara sahipseniz, muhtemelen merhametli, hassas ve naziksiniz. Herhangi bir talihsizlikte çok üzülürsünüz ve başkalarına yardım konusunda çok başarılısınız demektir.

8. Düz üst dudak

Düz üst dudak

Bu insanlar, gezegendeki en sorumlu ve güvenilir kişilerdir. “Her zaman yapılacak bir şey vardır” sloganı onların felsefesidir. İmkansız kelimesinin karşılığı onlarda yoktur. İş bitirme konusunda her hangi bir endişeleri yoktur. Sevdikleri ve arkadaşları için her zaman güvenilirlerdir. Ortaya çıkan problemleri, basit bir şekilde ve tek seferde çözme konusunda başarılardır.

9. Küçük-Şişkin dudaklar

Küçük-şişkin dudaklar

Hayatta öncelikleri, kendi rahatlarıdır. İlk tanıştıklarına bencil görünürler, ancak durum böyle değildir. Gerektiğinde başkalarının yardımına koşabilecek merhametli inşalardır. Hiçbir zaman çıkarlarını başkalarının menfaatleri üzerine koymazlar.

10. Çok ince üst dudak

Çok ince üst dudak

Bu tür dudakları olan insanlar benzersiz liderlik özelliklerine sahiptir. Damarları kan yerine tabiri caizse ateş pompalar. Başkalarını ikna etme konusunda başarılılardır ve bu silahlarını ne zaman ve nasıl kullanacaklarını son derece iyi bilirler. Enerjileri son derece yüksektir. Ne olursa olsun başarıları garanti altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir