Kapat

Her Zevkten Kadına Hitap Eden En İyi 10 Kadın Parfümü

En İyi Kadın Parfümleri

Hepimiz kadınları güzellik sembolü olarak kabul ediyoruz. Peki güzellik nasıl ölçülür? Güzellik kriterleri arasında neyin nasıl giyildiği, kullanılan aksesuarlar, makyaj ve parfüm gibi maddeler sıralanabilir. Bir kadın için parfüm modayı ve yaşam stilini yansıtan en önemli ürünler arasında yer alıyor. Erkekler cool ve diğerlerinden farklı parfümleri tercih ederken, kadınlar kendi kişiliklerine uygun ve ruh hallerini yansıtan parfümleri tercih ediyor. Ve kadınların aynı gün içinde birden çok farklı ruh haline girebildiğini de hepimiz biliyoruz. Bu yazımızda kişiliğiniz ve ruh halinize göre seçim yapabilmeniz için en iyi kadın parfümlerini bir araya getirdik.

10- Tommy Girl (Tommy Hilfiger)

Tommy Girl (Tommy Hilfiger)

Tommy Girl (Tommy Hilfiger)

Taze ve cazip kokusuyla genellikle genç kızların tercih ettiği bir ürün.

9- Obsession (CK)

Obsession (CK)

Obsession (CK)

Tüm zamanların en popüler parfüm markalarından biri olan Calvin Klein’in ürünü olan Obsession, birçok kokunun bir araya getirilmesi yerine, kendine has basit fakat etkileyici kokusuyla akılda kalıcı bir etki bırakıyor.

8- Pure Poison (Dior)

Pure Poison (Dior)

Pure Poison (Dior)

Pure Poison, parfüm dünyasında gece parfümü olarak nam salmış. Dayanılmaz kokusu istediğiniz kişiyi kendinize çekebilmeniz için biçilmiş kaftan.

7- Chanel N° 5

Chanel N° 5

Chanel N° 5

1921’de Gabrielle Chanel tarafından lüks sadeliğin nihai sembolü olarak yaratılmış olan N° 5, o zamandan bu yana bir koku olmaktan çok daha ötesi haline geldi.

6- Euphoria (CK)

Euphoria (CK)

Euphoria (CK)

Günlük yaşantının sıkıcılığından kurtulmak, seksi ve şehvetli, kışkırtıcı, sürprizlerle dolu ve heyecan verici bir dünyanın bir parçası olmak isteyen kadınların tercihi. Kokusu egzotik meyveler ile baştan çıkarıcı çiçekler arasındaki kontrast, zengin, kremsi ve baştan çıkarıcı bir imza taşıyor.

5- Shi (Alfred Sung)

Shi (Alfred Sung)

Shi (Alfred Sung)

2000 yılında tanıtılan Shi, huzur ve varoluş hissi uyandıran hafif çiçeklerin aromalarından elde edilen mükemmel bir kompozisyon.

4- Gucci by Gucci Women

Gucci by Gucci Women

Gucci by Gucci Women

Gucci’nin Gucci adlı parfümü, şirket tarafından kadınların ana kokusu olması için üretilmiştir. Parfüm egzotik guava meyvesi, Haiti Tiare çiçeği, paçuli, misk ve bal özlerinden elde edilmiştir.

3- I love love (Moschino)

I love love (Moschino)

I love love (Moschino)

I Love Love sevgi, güneş ve parlak renklerle dikkat çeken iyimser bir koku. Taze ve ışıltılı hissetmenizi sağlayacak parfüm, çiçek, turunçgiller ve kırmızı meyvelerden elde ediliyor.

2- Attraction

Attraction (Lancome)

Attraction (Lancome)

Çiçek ve odunsu kokuların uyumu ile dikkat çeken Lancome’un, Attraction adlı parfümü iris çiçeği ve paçuli kompozisyonudur.

1- Lovely (Sarah Jessica Parker)

Lovely (Sarah Jessica Parker)

Lovely (Sarah Jessica Parker)

Eğer uygun fiyatlı en iyi parfümü arıyorsanız, Amerikalı oyuncu Sarah Jessica Parker’ın kendi adını taşıyan markanın Lovely modelini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir