Kapat

1 ile 29 Arasında Bir Sayı Seçin ve Evrenin Size Verdiği Mesajı Okuyun

evrenin gönderdiği mesajlar

Sizin için mükemmel olanı bulmak için bir dakikanızı ayırın ve 1 ile 29 arasında bir numara seçin. Evrenin size gönderdiği mesajı okumak için tek yapmanız gereken içinizden gelen bir sayıyı seçerek mesajınızı okumak!

Kişisel Değerinizi Artırmaya Yönelik Ruhunuzdan Gelen Mesajlar

#1. Güzel olduğunu bil. Bazen güzelliğin amacını gerçekleştirmek için sana yetecektir.

#2. İyi hissetmene yardımcı olacağı düşüncesiyle bir şeyler öğrenmeye çalışmana gerek yok. Tek yapman gereken kalbinin sesini dinlemek! Gücü kalbinde hisset!

#3. Sen hedeflerin için her şeyi yapabilecek güçte bir insansın ve dünyada ki tüm mutlulukları hak ediyorsun.

#4. Aklına koyduğunda elde edemeyeceğin hiçbir şey yok. Seçimlerini mantığınla yaptığın için mutlu olamıyorsun iyi hissedeceğin yönde hareket etmen yeterli.

#5. Sürekli açıklama yapmaktan, başkalarını memnun etme çabasından vazgeç. Tek yapman gereken “hayır” demeyi öğrenmek.

#6. Kaybettiğinde her şeyi boş veriyorsun. Hayatı kaybettiklerinle öğrenebilirsin. Hayat akarken bir gün kazanacağını bilmelisin.

#7. Hayatın her aşamasında elinden gelenin en iyisini yapıyorsun. Ama işler istediğin gibi gitmediğinde kendini suçlamaktan vazgeç.

#8. Hayata tutunduğunda, başarıların için çalıştığında, güzel ve cesur bir yaşam seni bekliyor olacak.

#9. Kusurlarına değil, güzel olana bakmayı öğrenmelisin. Hayatında nelerin yolunda gittiğinin farkına varınca yolunda gitmeyen şeylere takılmamayı öğreneceksin.

#10. İnanılmaz derecede güçlüsün. Bunun farkına vardığında sana verilen değere asla razı olmazsın.

#11. Değer verdiğin her şeye layıksın. Başkalarının hoş olamayan tavırlarını nasıl söylemen gerektiğini iyi biliyorsun.

#12. Güvenmediğin insanlara asla tolerans gösterme. Çevrende seni sevmeyen insanlar senin zayıf anını kolluyorlar.

#13. Hayatta yolunda gitmeyen durumlar karşısında sessizliğini artık bozmalısın. Bu güce sahip olduğunda önünde hiçbir engel duramaz.

#14. Başkalarının senin hakkındaki düşüncelerine gereğinden fazla kafa yoruyorsun.  Önemli olan senin düşüncende kendini nasıl gördüğündür.

#15. Başkalarının seni hemen kucaklamasını ve kabullenmesini istiyorsun. Başkalarına karşı sıcak davranmadan bu beklentiye girmek boş!

sarılmak

#16. Başarıyı para olarak görüyorsun. Başarı bazen iyi bir dosttur.

#17. Kendini sevmelisin. Hemen olumsuzluğa düşüp ben bunlara layık değilim düşüncesi seni başarısızlıklara sürükler. Kendine olan inancınla doğru orantılı olarak evren sana daha fazlasını sunar.

#18. Hayat canının istediğini yapamadan tükenir gider. Kendine zaman ayır değerli olduğunun farkına var.

#19. Kişisel değerlerin aynada gördüğün ya da bankada bulunan hesabın değildir. Gerçek olan uykuya dalarken kendin ve hayatın hakkında ne hissettiğindir.

#20. Deneyimlerden ders almayı öğrenmelisin. Aynı hataya sık sık düşüp bu konuda hayatı suçlayamazsın. Hayat her zaman senin yaşadıklarını ve hisselerini yansıtır.

#21. Senin çevreni düşündüğün kadar kimse seni düşünmüyor. İnsanlar senin bu denli duyarlı olmanla ilgilenmiyor. Bu sadece kendini yıpratır. Kendini düşünmelisin!

#22. İnsanın değeri kendini ne kadar sevdiği ile ölçülür. Kendini sev ve hak ettiğin değeri kendine göster.

#23. Sen tam bir aşk insanısın. Aşkı damarlarına kadar yaşamaya devam et. Hayatında mutlu olmayı ve değer görmeyi hak eden ender insanlar arasındasın.

#24. Mutluluğu iş, ilişki ve hayatın her alanında istiyorsun. Buna inandığın sürece evren bunu sana verecek.

#25. Geçmişteki acıları artık kafanda taşıma ve onların omuzda bir yük olmasına izin verme. Affetmek için kalbini ikna edebilirsin. Buna layıksın.

#26. Başarısızlığın ve kaybetmenin tek suçlusu sen değildin. Kendinle ilgili bu şüpheleri taşımak için dünyaya gelmedin. Hayatta her şey olabilir ve bazen tüm terslikler üst üste gelebilir. Bununla baş edebildiğin sürece mutluluk seni bekliyor.

#27. Sürekli kafanda bir planın var ama asla hareket geçmiyorsun. Artık harekete geçip cesur adımlar atmalısın. Başarı seni bekliyor.

#28. Bolluğa, huzura ve muhteşem bir yaşamı hak ediyorsun. Bunların olması için ikna etmen gereken tek kişi kendin.

#29. Sen bir mucizesin. Her gün bunları tekrar et ve mutluluğu yakala. “Ben bir mucizeyim. Başkalarının benim hakkımda ne düşündüğü veya dünyanın benim için ne düşündüğü önemli değil.  Yaşamı seviyorum ve istediğimi başarabilirim. Hayatta imkansız diye bir şey yoktur! “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir