Kapat

Jean-Claude Van Damme’ın Kızı Bianca Bree Her Yönüyle Büyülüyor!

Bianca Bree

Etkileyici bir bakış, büyüleyici bir gülümseme ve müthiş bir fizik. Bu kadının gerçek bir güzellik abidesi ve profesyonel bir sporcu olması hiç de sürpriz değil. Çünkü o efsane ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme’ın kızı! Size yaşına rağmen, spor ve sinemada büyük bir başarıya imza atarak babasını gururlandıran Bianca Bree‘den bahsetmek istiyoruz.

Bianca_Bree_004

Bainca Bree’nin çarpıcı görünümünü ve inanılmaz esnekliği anne ve babasının genlerinden geliyor. Zarif ve kırılgan görünümüne rağmen, kendisinden beklenmeyen baş döndürücü sıçramalara ve hareketlere imza atabiliyor.

Bianca Bree

Bianca spora olan ilgisinin babasından geldiğini ve bu sevginin sadece dövüş sanatlarından ibaret olmadığını söylüyor. Hatta çocukken bu sporlardan nefret ediyormuş ve bunların yerine buz pateni yapmak istiyormuş.

Bianca_Bree_002

Bianca zaman içinde dövüşmekle ilgilenmeye başlamış ve şimdi babasının yeteneklerini kendi tarzıyla tekrar ediyor. Genellikle birlikte çalıştığı babasıyla aralarında, zaman zaman sert mücadeleler yaşandığını söylüyor. Van Damme kızı için büyük bir idol ve gurur kaynağı.

“Küçük kızlara, hem güçlü hem de kadınsı olabileceklerini göstermek istiyorum. Böylece akşam yemeğinde bir hanımefendi gibi bacak bacak üstüne atabilir ve ihtiyaç halinde ise kendilerini kızdıranların kıçlarını nazikçe tekmeyelebilirler. Dövüş sporlarını benim neslim için ana akım haline getiren babamın mirasını devam ettirmek istiyorum.” – Bianca Bree

Bianca, babasının ayak izlerini sinema dünyasında da takip etmeye karar verdi. İlk olarak 2012 yapımı U.F.O. filminde babasıyla birlikte kamera karşısına geçen Bianca, daha sonra aktris, yapımcı, senarist ve sanatçı olarak 10 filmde daha yer aldı.

Jean-Claude Van Damme'ın kızı Bianca Bree

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir