Kapat

Her Kadının Beğeneceği 10 Sevgililer Günü Hediye Alternatifi

bayan için sevgililer günü hediye alternatifleri

Sevgililer Günü’nde sevgiliye hediye almak son yıllarda neredeyse adet haline gelmiş bir durum oldu. Aslında bir insanı seviyorsanız ona hediye almak için Sevgililer Günü’nü beklemeniz gerekmiyor. Hatta onun hiç beklemediği zamanlarda küçük sürprizler yaparak daha çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ben bunu zaten yapıyorum diyorsanız o zaman sizi takdir etmekten başka bir şey yapacak değiliz. Ancak yapmıyorsanız, hiç olmazsa Sevgililer Günü’nde sevgilinizi sevindirmeyi ihmal etmemenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıda sevgilinizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz farklı Sevgililer Günü Hediyeleri’ni listeledik. Sizin için hazırladığımız listeden bir hediye seçebilir ya da bu hediyelerden ilham alarak başka farklı hediyeler de alabilirsiniz. İşte Sevgililer Günü İçin 10 Farklı Hediye Seçeneği;

1- Mücevher

Ona ömür boyu unutamayacağı ve saklayacağı en değerli mücevheri hediye edin.

2- İç Giyim

Her kadın çekici iç çamaşırlarını giymekten hoşlanır.

3- Hafta Sonu Tatili

Size en yakın tatil noktasına romantik bir hafta sonu kaçamağı planlayabilirsiniz.

4- Cilt Bakım Seti

Kadınlar kişisel bakımlarına erkeklerden daha çok düşkündürler. Ona içinde her türkü bakım malzemesi olan bir sepet hediye edebilirsiniz.

5- Çanta

En sevdiği renge sahip kaliteli bir çanta her kadını düşündüğünüzden daha çok mutlu edecektir. Eğer en sevdiği rengi hala bilmiyorsanız, kırmızı renkte bir çanta alabilirsiniz. Hiçbir kadın kırmızıya hayır demez.

6- Spa ve Masaj

İster iki kişilik ister yalnızca sevgiliniz için spa ve masaj seansı satın alarak, keyifli ve sağlıklı dakikalar yaşayabilir ya da yaşatabilirsiniz.

7- Neşeli Bir Kahvaltı ya da Romantik Bir Akşam Yemeği

Hem verdiğiniz paranın karşılığını aldığınıza emin olacağınız hem de sevgilinizle keyifli saatler geçirebileceğiniz bir alternatif. Hele bu yemek bir de manzaralı bir yerde olursa sevgiliniz dünyanın en mutlu kadını olacaktır.

8- Çiçek

İster güzel süslenmiş tek bir gül, ister içinde rengarenk çiçekler olan güzel bir buket; kadınların hepsini mutlu edecek bir hediye alternatifidir.

9- Çikolata

Sevgilinizin en sevdiği tatlardan oluşan bir kutu çikolata ve çilekle birlikte paylaşabileceğiniz bir şişe şampanya harika bir hediye olacaktır. Eğer alkol kullanmıyorsanız, çikolata ve çilek de yeterli olacaktır.

10- Çoklu Fotoğraf Çerçevesi

Farklı bir tasarıma sahip çoklu fotoğraf çerçevesine birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları yerleştirip sevgilinize ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

“Her Kadının Beğeneceği 10 Sevgililer Günü Hediye Alternatifi” üzerine 1 yorum

  1. Hediye Farkı says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.