Kapat

”Maymunlar Cehennemi 3 : Savaş” Hakkında Merak Edilenler

Maymunlar Cehennemi3: Savaş

Maymunlar Cehennemi 3

Orijinal adı War for the Planet of the Apes olan Amerikan yapımı bilim kurgu tarzında olan Maymunlar Cehennemi film serisinin devamı (üçüncüsü) olarak çok yakında vizyona girecek. Türkiye’de Maymunlar Cehennemi: Savaş ismiyle gösterime girecek filmin yönetmenliğini Matt Reeves yapıyor. Ayrıca filmde Andy Serkis ve Woody Harrelson gibi ünlü isimlerde yer alıyor. Takdir edersiniz ki baş roller de kostümlü-makyajlı maymun rolünde ki oyuncular olunca ünlü oyuncu sayısı azalıyor.  ”Maymunlar Cehennemi 3 : Savaş” filminin yazarları : Mark Bomback , Pierre Boulle (roman)

Maymunlar Cehennemi3: Savaş

Maymunlar Cehennemi 3: Savaş

Maymunlar Cehennemi 3 : Savaş Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Maymun ordusu ile insanlar arasında ölüm-kalım mücadelesi olacak büyük bir savaş söz konusu olan Maymunlar Cehennemi 3: Savaş filmi 14 Temmuz 2017 Cuma günü vizyona girecek. meraklıların şimdiden fragmanklarını soluksuz izleyerek tüyolar peşinde koştuğu Maymunlar Cehennemi 3 : Savaş filminin yeni fragmanı:

”Maymunlar Cehennemi 3 : Savaş” Filmi Nerede Çekildi?

Vancouver, British Columbia, Kanada ( Vancouver Kanada’nın Britanya Kolombiyası eyâletinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada’nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür.)

”Maymunlar Cehennemi 3 : Savaş” Filminin Konusu

Sezar ve onun maymun arkadaşları, acımasız Albay başkanlığındaki insan ordusuyla ölümcül çatışmanın içine zorlanarak çekilmek istenmektedir. Maymunlar büyük kayıpları sonrası Sezar ‘ın derin içgüdüleri ile intikam arayışı efsanevi bir hale dönüşür. Bu efsanevi yolculuk sonunda Sezar ve Albay karşı karşıya kalırlar. Onların türlerin ve gezegenin geleceğinin  kaderini belirleyecek bu epik savaşta nefes kesecek görüntü ve anlar ile ne olacağını merak edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir