Kapat

Oğullarının Yaptığı Resimleri Gerçekçi Karakterlere Çeviren Yetenekli Baba

mükemmel animasyon

Çocuklarının çizdiği ilk resimleri gören anne babalar genellikle büyük bir sevinç ve gurur yaşarlar. Ve bu çizimler genellikle sergilenmek üzere buzdolabına yapıştırılır. Tabii baba bir animatör ve sanatçı değilse!

Thomas Romain, oğlunun çizdiği resimleri profesyonel kalitedeki sanat eserleri haline getiriyor. Romain, oğulları hayal ettikleri karakterlerin resimlerini çizdikten sonra bilgisayar başına geçiyor ve bu kaba taslak çizimleri olabilecek en gerçekçi hale getiriyor.

İlk karakter bir yılbaşı günü Romain’in büyük oğlu tarafından çizilen resimden uyarlanmış. Yetenekli baba, bu basit uzaylı çizimini kasları olan gerçekçi bir karaktere dönüştürmüş.

gerçekçi uzaylı çizimi

Bir sonraki çizim Romain’in küçük oğlu tarafından yapılmış. Babanın çalışmasından sonra ortaya çıkan karakter ise 1980’lerin başında popüler olan cyborg filmlerindeki karakterleri hatırlatıyor.

cyborg karakter

Bu tasarımda Romain, büyük oğlunun çizimlerinden birini çok silahlı bir şövalyeye dönüştürmüş. Dört elli bu şövalye üç elinde birbirinden farklı kılıçlar tutarken, diğer elinde bir sihir kitabı taşıyor.

dört kollu şövalye

Dönüştüreceği dördüncü karakterin daha korkutucu olacağına dair oğullarına söz veren Romain, korkutucu olduğundan emin olmamakla birlikte ortaya mükemmel bir animasyon çıkartmış.

mükemmel animasyon

İşte oğullarının çizdiği diğer resimler üzerinde çalışma yapan o yetenekli baba. Halen Tokyo’da yaşıyor ve anime karakterlere merak salmasının nedeni olarak da bunu gösteriyor. Kendisinin ve oğullarının yeni karakterlerini görmek için sabırsızlanıyoruz!

Thomas Romain

Kaynak: LifeBuzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.