Kapat

Sevgiliniz Okuduğunda Size Olan Aşkı Alev Alacak 5 Sevgililer Günü Mesajı

romantik sevgililer günü mesajları

2017 Sevgililer Gününe sayılı günler kaldı. Sevgilisi olanlar çoktan plan yapmaya başladı bile. Kimisi sevgilisine en güzel sevgililer günü hediyeleri arasından bir seçim yapmaya çalışıyor, kimisi de sevgililer günü için sevgilisiyle birlikte romantik bir etkinlik arayışı içinde. Eminiz ki herkes sevgililer gününde küçük ya da büyük bir sürprizle sevgilisini mutlu edecektir. Biz de bu özel güne bir katkıda bulunalım istedik ve sevgililer günü için birbirinden güzel sevgililer günü mesajları hazırladık. İçlerinden birini seçip sevgilinize WhatsApp’tan ya da mail olarak gönderebilir ya da bir not kağıdına yazarak aldığınız hediyenin paketinin içine yerleştirebilirsiniz.

1- Hayatımda sen olmadan geçecek bir gün dahi asla olmayacak. Eğer olursa o gün benim hayatımın son günü olsun.

2- Sensiz bir gün güneşsiz bir gündür, sensiz bir gece ay ışığı olmayan bir gecedir; sensiz bir hayat ise hayat değildir.

3- Seni her gördüğümde, kalbimde yanan bir ateşin alevini hissediyorum. Çünkü Seni Seviyorum.

4- Merhaba tatlım…
Seni çok seviyorum. Sensiz yaşayamam. Sana her zaman ihtiyacım var. Güzel gözlerini her gün görmek istiyorum. Her gece senin omzunda uyumak istiyorum. Seni daima sevmek istiyorum.
Çocuklarına iyi bir anne olmak istiyorum. Sana iyi bir eş olmak istiyorum. Sonsuza kadar senin aşkını istiyorum. Ve bir gün senin kollarında ölmek istiyorum. Sana olan aşkım hiçbir zaman bitmeyecek. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni seviyorum. İmza: İsminiz

5- Canım Aşkım…
Seni çok seviyorum… Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya kelimeler yetmez. Hayatıma bir melek gibi girdin ve sayende her şey aydınlandı, renklendi ve aşkla doldu. Her zaman Tanrı’ya bizi birbirimize daha sıkı bağlaması için ve her anı birlikte geçirmemiz için dua ediyorum. Beni her zaman destekledin, korudun ve sevdin… Bana gerçek aşkı verdiği için Tanrı’ya her zaman şükrediyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın aşkım. Seni çok özledim… İmza: İsminiz

“Sevgiliniz Okuduğunda Size Olan Aşkı Alev Alacak 5 Sevgililer Günü Mesajı” üzerine 1 yorum

  1. Sevgi says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir