Kapat

Wuubi Sosyal İçerik Platformu

sosyal_medya_agi

Dünya çapında yaşanan ve gelecekte hayatımızı etkilemesi muhtemel haberleri sıradan bir rutinle takip etmekten sıkılmadınız mı? “Yeni bir telefon geliştirildi, önümüzdeki ay piyasaya sürülecek.” tarzı haberler yerine bu modelin teknik ve donanımsal özelliklerini, tasarım detaylarını, fiyat tahminlerini ve diğer telefonlara göre kıyaslamasını daha eğlenceli ve samimi bir ağızdan dinlemek size de iyi gelecek. Su gibi akıp giden teknoloji treninde kendine yer bulan Wuubi, dünya genelinde yaşanılan gelişmeleri eğlenceli, sıkmadan ve akıcı bir şekilde sunmak üzerine kurulmuş bir sosyal içerik platformudur. Kurulduğu ilk günlere göre daha fazla ana kategoriye ve editör kadrosuna sahip olmuş, bu sayede de günümüzde ilgi gören her dala ait içerikler üretebilmiş başarılı bir içerik sitesi haline gelmiş bir sosyal platformdan bahsediyoruz.

Dümdüz bir metni dakikalarca okumak bir yerden sonra sıkmaz mı? Her ne kadar ilgilendiğiniz bir alan olsa da uzun uzun yazılan yazıları okumak bir süre sonra sizi de sıkacak. Wuubi olarak sitemiz ziyaretçilerine daha eğlenceli vakit geçirme imkanı sunabilmek için düz yazılardan kaçınmaya dikkat ediyoruz. Bunun yerine okuyucunun daha aktif olabileceği ve kendinden bir şeyleri de Wuubi’ye katabileceği türden içerikler oluşturmaya özen gösteriyoruz. Anketler, testler ve kişisel testler bunların sadece birkaçı.

Neden Wuubi?

Wuubi tamamıyla bağımsız ve 7’den 70’e herkese hitap eden bir platform. Günümüzde alışık olduğumuz “Birileri yazsın, siz okuyun” mantığının aksine okuyucuların da içerik paylaşımı yapabildiği Wuubi’de, sizin gibi okuyucu kitlesinin çeşitli konular hakkındaki düşüncelerini ve yorumlarını da öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda internetteki içeriklere bakıldığı zaman büyük bir kısmının bir yazı döngüsü olduğunun farkında mısınız? Aynı cümleyi çeşitli varyasyonlarla 10 defa karşınıza çıkarmak yerine içeriklerimizdeki her cümle, size yeni şeyler katabilecek düzeyde hazırlanıyor. Özellikle mühendislik alanlarıyla ilgilenenler, teknolojiye doğuştan bağımlı olanlar ve yabancı dizilere bayılanlar kesinlikle Wuubi’ye bir göz atmalı. Wuubi olarak bilgiyi okuyuculara sıkmadan ve eğlenceli yöntemlerle aktarmak üzerine çalışıyoruz. Bilginize bilgi katmaya, kendinizi yeniden keşfetmeye ve uçuşa hazır mısınız? O zaman hemen wuubi.com’a giriş yaparak birbirinden spesifik içeriklerimize, testlerimize ve anketlerimize göz atmaya başlayabilirsiniz!

“Wuubi Sosyal İçerik Platformu” üzerine 4 yorum

  1. Bunemi says:
  2. buzz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir