Kapat

Yüz ve Vücudun 7 Noktasındaki Benlerin Anlamları

Yüzünüzdeki veya vücudunuzun her hangi bir yerindeki benler her zaman dikkat çeker ve bir kişi hakkında çok şey söylüyor olabilir. İnanmak ya da inanmamak size kalmış, ancak bu 7 noktada yer alan benlerin bazı mesajlar verdiği düşünülüyor. İşte vücudunuzdaki benlerin anlamları…

Yüzdeki benlerin anlamları

Yüzdeki Benlerin Anlamları

1. Şakaktaki benin anlamı

Şakakta ben

Şakakta bir beniniz varsa, gezi fırsatlarınız çoktur. Bu kişiler başka ülkelerde çalışıyor olabilir, ya da zevk için seyahat edebilirler.

2. Kaşların arasındaki benin anlamı

Kaşların arasında ben

Böyle bir ben, önünüzde umut vaat eden bir kariyeriniz olduğunu işaret eder. İster promosyon, ister zam, ya da memnun olduğunuz bir iş. Başlamak için ilk adımı atmanız yeterli.

3. Kaş altındaki benin anlamı

Kaşın altında ben

Göz ve kaş arasında bir ben varsa, bu beğenilen ve inanılan birisi olduğunuz anlamına gelir. Güvenilen bir lider olabilirsiniz.

4. Dudağın üstündeki benin anlamı

Dudağın üstünde ben

Dudak üstünde bene sahip insanlar sevimli, çekici ve arkadaşları arasında oldukça popüler kişilerdir. Ayrıca yemeklerde dahil olmak üzere, onları çevreleyen her şeyin kalitesiyle yakından ilgililerdir.

5. Elmacık kemiğinin üstündeki benin anlamı

Elmacık kemiği

Bu genellikle güçlü liderlerin bir özelliğidir. Bu ben türüne sahip olanlar başarılıdır ve çoğunlukla etkileyici yerlere yükselirler.

6. Avuç içindeki benin anlamı

Avuç içindeki ben

Avuç içi benler, istikrarı tercih eden kişilerin karakteristikleridir. Nadiren maddi sıkıntılar yaşarlar ve iktisat alanında son derece iyidirler.

7. Ayağın altındaki benin anlamı

Ayağın altındaki ben

Bunun gibi benler, her şeyi seven, çok seyahat eden, değişik mutfakları yemeyi seven ve iletişim konusunda etkili olan kişilerde görülür. Bu kişiler popülerdir ve diğerlerini kolayca yönlendirebilirler.

“Yüz ve Vücudun 7 Noktasındaki Benlerin Anlamları” üzerine 1 yorum

  1. Zeynep says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir