Kapat

Erkeklerin Kadınlarda Şaşırtıcı Şekilde Çekici Bulduğu 10 Şey

Bronzlaşmamış Bikini Bölgeleri

Çoğumuz erkeklerin güzel ve bakımlı görünen kadınlardan hoşlandığını düşünüyoruz. Ancak bu doğru değil! Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı şeyler arasında, yalnızca kusursuz bir vücut ya da seksi iç çamaşırları bulunmuyor.

ViraListe olarak birçok erkeğin ilgisini çeken şeylerin bir listesini hazırladık.

Sabah Gerinmeleri

Tabii ki, erkekler mini etek ve yüksek topuklu ayakkabı giyen kadınları seksi bulur. Ancak evde bir kadını izlemek erkekler için daha seksi olabiliyor. Özellikle sabah yeni uyanmış bir kadını pijamalarıyla sabah gerinmesi yaparken izlemek çoğu erkek için dikkat çekici oluyor.

sabah gerinmeleri

Dağınık Saçlar

Kadınlar saçlarını dikkat çekici bir şekle sokmak için çok fazla zaman ve para harcıyor olsa da, erkeklerin ilgisini saçlarını doğal haliyle bırakan kadınlar çekmeye devam ediyor.

Dağınık Saçlar

Makyajsız Yüz

Çoğu erkek, doğal giyinen ve makyajsız kadınları tercih ediyor. Bunun nedeni erkeklerin yalnızca doğallığı sevmeleri değil. Makyajlı bir kadını öpme hissi erkekler için hiç de iyi bir deneyim olmuyor.

Makyajsız Yüz

Ayva Göbek

Popüler inancın aksine, erkekler kadınlarda tamamen düz ve ince bir karından hoşlanmaz. Daha yumuşak ve daha yuvarlak bir göbek erkeklere daha çekici gelmektedir. Meşhur “Göbeği olmayan bir kadın balkonsuz ev gibidir” sözü, ABD’li ünlü oyuncu Marilyn Monroe’ya aittir.

Ayva Göbek

Kırışıklıklar

Kırışıklıklar, kadınları erkeklerden daha çok rahatsız eder. Aslında çoğu erkek, bir kadının yüzündeki birkaç çizgiyi çekici bulmaktadır. Sonuçta, kırışıklıklar bir kadının tecrübesinin, olgunluğunun ve bilgeliğinin göstergesidir.

Yüzdeki Kırışıklıklar

Güzel Bir İştah

Aşırı diyet tutkunu olan kadınlar erkekleri cezbetmiyor. Sağlıklı bir iştaha sahip olan ve bir erkeğin önünde istediği her şeyi yemeye korkmayan bir kadın, kendine güvendiğini ve başkalarının görüşlerini umursamadığını gösterir. Böyle bir kadın, erkeğin güvenini çok çabuk kazanır. Ancak şu unutulmamalıdır: Her şeyin fazlası zarardır ve ilk randevuda fazla yemek yememeye özen gösterilmelidir.

İştahlı Kadın

Gözlükler

Erkekler ergenlik dönemindeyken gözlük takan bir kızı çekici bulmayabilir, ancak yetişkinlerde bu aksesuar tamamen ters etki yaratarak kadınları ateşli ve seksi gösteriyor. Erkekler gözlük takan bir kadını, takmayan kadınlardan daha çekici buluyor. Bunun nedeni ise gözlüklerin kadını savunmasız ya da tam tersine kendinden emin ve özgür gösteriyor olması.

Gözlüklü Kadınlar

Bronzlaşmamış Bikini Bölgeleri

Kadınlar, vücutlarındaki bronzlaşmamış bölgelerden rahatsız olurlar. Ancak bu “sorun” erkekleri hiç rahatsız etmiyor gibi görünüyor. Çoğu erkek, bronzlaşmış bir vücutta bronzlaşmamış bölgelerin oluşturduğu kontrastı oldukça seksi buluyor.

Bronzlaşmamış Bikini Bölgeleri

Maksi Etek

Maksi etekler, erkeklerde ortaya çıkarılmayı bekleyen bir sır etkisi yaratıyor. Bir erkek kadınının güzel bacaklarını binlerce kez görse bile, gardırobun bu parçası erkeği tekrar tekrar heyecanlandırmaya yetiyor.

Maksi Etek

Çıplak Ayaklar

Çoğu erkek, kadınların çıplak ayaklarını oldukça seksi buluyor.

Çıplak ayaklı kadınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir