Kapat

Kadınları Hızlı Etkilemenin 10 Yolu

kadınları hızlı etkilemenin yolları

Bir erkeğin hoşlandığı bir kadını etkilemesi için belirli şartların oluşması gerekiyor. Bu şartlar arasında kadının da erkekten hoşlanması, erkeğin konuşmayı bilmesi, zeki ya da güçlü olması gibi maddeler sayılabilir. Bu temel şartlar oluştuğunda erkek, hoşlandığı kadına çok daha kolay yaklaşabilir ve onun gönlünü çalabilir. Peki bir erkek kadına bu şartları taşıdığını nasıl kanıtlar? Bu yazımızda erkekler için kadınları hızlı etkilemenin yollarını paylaşmak istedik.

1- Erkekliğin Gizli Dilini Öğrenin

Gerçek bir erkek olduğunuzda (kendi ayakları üzerinde durabilen ve güçlü), farklı şekilde iletişim kurmaya başlarsınız: farklı hareket edersiniz, kendinizi farklı algılarsınız, olaylara farklı yaklaşırsınız ve farklı kelimeler kullanırsınız. Usta bir gitarist, bir müzisyenin iyi bir müzisyen mi yoksa bir amatör mü olduğunu ilk notalarında anladığı gibi, kadınlar da bir erkeğin gerçek bir erkek olup olmadığını daha ilk saniyelerde anlarlar.

2- Net Olun

İnsanlar net olan kişilerden hoşlanırlar. Bunu başarıp iletişimde kullanabilirseniz daha çekici olursunuz. Eğer yapamazsanız oyun daha başlamadan biter. Kadınlar sizin gizli bir korkak olduğunuzu, yani görünüşte soğukkanlı arka planda ise yapışkan bir tip olduğunuzu ve yalnızca onları yatağa atmayı düşünen güvensiz biri olduğunuzu düşünürlerse sizden anında uzaklaşırlar.

3- Kadınların Sorularına Esprili Cevaplar Verin

Kadınların sorduğu sorulara alaya kaçmayan, komik ve esprili cevaplar verin. Bu sorulara ne iş yapıyorsun ve nerede yaşıyorsun gibi basit sorular da dahil. Şimdi siz şöyle bir soru sorabilirsiniz; “Hem net ol diyorsun, hem de sorulara esprili cevaplar veriyorsun bu nasıl olacak? Cevap basit; Kadınlarla olan ilişkilerinizde net olun, ama kendi hayatınızın ayrıntıları konusunda esprili bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

4- Şeffaf Olun

Güvensizliklerinizi saklamayın ve şeffaf olun. Güvensizliklerinizi saklamadan bir kadınla etkileşime girdiğinizde, o kadın kendini sizin yanınızda yalnızca rahat hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda gerçek bir erkekle etkileşim içinde olduğunu da hissedecektir.

5- Duygusal Geçmişinizi Unutun!

İnsanların geçmişte yaşadığı duyguları hatırlamak gibi bir özelliği vardır. Ve içinde bulunduğumuz durumu yaşamak yerine, sık sık geçmişte yaşadığımız duygusal durumlara göre hareket ederiz. Bu durum kadınları etkileme konusunda oldukça olumsuz bir durumdur. Bir kadınla yeni tanıştığınızda aklınıza eski sevgiliniz gelirse, yeni tanıştığınız kadın size bir anda hilkat garibesi gibi gelebilir. Bu durumda iletişimde sıkıntılar yaşarsınız ve karşınızdaki kadın bunu hemen anlar.

gerçek erkek olmak

6- Gücünüzü Nereden Aldığınızı Anlayın

Kendinize hiç “Kişisel gücümün kaynağı ne” diye sordunuz mu? Bir saniye düşünün ve kendinize sorun; Kadınlarla iletişim konusunda sizi diğer erkeklerden ayıran ne? Güçlü, karakterli, olgun ya da güvenilir olmanız mı? Ya da zayıf, güvensiz veya gelişmemiz karakteriniz mi? Bir kaç dakikanızı ayırın ve bu konudaki eksiklerinizi keşfedin. Daha sonra eksiklerinizi tamamlayarak kadınların karşısına bir daha çıkın. Sonucun eskisine göre nasıl da değiştiğine inanamayacaksınız.

7- Mal Varlığınız Kadınları Etkilemeye Yetmez

Olgunlaşmamış erkekler gücün, paranın ya da başarılarının kadınları etkileme konusunda tüm problemleri çözdüğünü ve kadınları mutlu ettiğini düşünür. Gerçekten böyle olsaydı ne harika olurdu değil mi? Maalesef bu gerçekte böyle değil. Olgun erkek, sebep olduklarının sorumluluğunu bilen erkektir. Aynı zamanda olgun erkek, yalnızca mal varlığı ile kadınları etkilemeye çalışmaz. Bunu anlayabilirseniz, kadınlar için olgun, ayakları yere sağlam basan ve inanılmaz çekici bir adam haline gelirsiniz.

8- Planlamayı Siz Yapın

Aristo, “olgun bir erkeğin sağduyulu olması gerektiğini” söyler. İşi şansa bırakmak, ummak, beklemek yerine, kadınlarla ilişkilerinizde tüm olasılıkları ve senaryoları düşünerek geleceğe dair planlamaları yapan her zaman siz olun.

9- Zaaflarınızı Bilin

Zaaflarınızı bilirseniz, karşınızdakinin duygularınızı kullanarak kendi istediklerini size empoze etmesine engel olmuş olursunuz. Dolayısıyla kontrol sizde olur.

10- Doğal Olun

Kadınları etkilemenin hızlı yollarından en önemlisi, kadınları doğallığınızla etkilemektir. Bu konuda yapabileceğiniz en etkili hareket, kadınları doğallığı ile etkileyebilen arkadaşlarınızla vakit geçirmek olacaktır. Hiç kimse size gel benimle takıl bir şeyler öğren demez. Böyle bir teklif almayı beklemeyin ve hedefinize ulaşmak için bir an önce harekete geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.