Kapat

Oto Yıkamacı Çalışanı Soyguncuya Öyle Bir Şey Yapıyor ki!

soyguncuya araba temizleten oto yıkamacı

Soygun, tarih boyunca yüksek profilli bir dizi örneği olan bir suçtur. Bazı unutulmaz soygun olayları Hollywood filmlerine konu olacak kadar kusursuzdu. Başarısız soygunlar ise soyguncu ve kurban arasında yaşanır ve hiçbir şekilde adından söz ettirmezdi. Ancak günümüz sosyal medya çağında başarısız bir soygunun bedeli ömür boyu aşağılanma olabiliyor.

Haberimize konu olan soygun girişimi ise bir oto yıkama merkezinde meydana geliyor ve yaşananla an be an güvenlik kamerasınca kaydediliyor.

Videoda oto yıkama çalışanı bir arabayı temizlerken içeriye yüzü maskeli soyguncu giriyor. Elindeki bıçağı çalışan doğrultarak ondan değerli eşyalarını vermesini istiyor. Çalışan değerli eşyaların ofiste olduğunu söyleyerek soyguncuyu ofise götürüyor. Kameranın açısından kaybolan ikili tekrar geldiğinde işlerin tersine döndüğü görülüyor. Bu sefer elinde tabanca olan oto yıkama çalışanı arkada, bıçağını atmış soyguncu ise önde kameranın açısına giriyor.

Olay burada bitmiyor! Oto yıkama çalışanı soyguncuya öyle bir ders veriyor ki, bu ders soyguncu için ömür boyu unutalamayacak cinsten oluyor.

Oto yıkama çalışanı merkezdeki arabaları soyguncuya bir güzel temizletiyor ve daha sonra soyguncunun otomatik kapıdan kaçmasına izin veriyor.

İşte başarısız soygun girişimi ve sonrasında olanlar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir