Kapat

Gerektiğinde Hızlı Şekilde Kilo Veren Ünlülerin Uyguladığı 9 Yöntem

Christina Aguilera

Ne düşünürsek düşünelim, ünlüler sıradan erkek ve kadınlara hiç benzemiyorlar. İster sinema, ister müzik dünyasında olsun, hayatlarının çoğunu hayranlarının beklentilerini karşılamak için harcayan ünlü isimler, yer aldıkları projeye göre kılıktan kılığa, şekilden şekle giriyorlar. Bunu yapabilmelerini sağlayan en önemli nokta ise istedikleri zaman ve istedikleri kadar kilo vermeleri ya da almaları. Bu ünlü isimlerden bazıları sizin de dikkatinizi çekmiş ve “Nasıl oluyor da bu kadar hızlı kilo verebiliyorlar? diye düşünmüş olabilirsiniz. ViraListe olarak, sinema ve müzik dünyasındaki başarılı kariyerleri ile milyonların beğenisini kazanan bazı ünlülerin, kilo vermek için uyguladıkları yöntemlerin bir listesini hazırladık. Ünlü isimlerin bu yöntemleri kariyerleri uğruna uyguladıklarını belirtmek isteriz. Bu yüzden lütfen bu yöntemleri evde denemeyin.

Ünlülerin kilo verme yöntemleri

Ünlülerin Kilo Vermek İçin Uyguladığı Yöntemler

1. Natalie Portman

Natalie Portman

Bir filminde bir balerini canlandırması gereken Natalie Portman’ın, rol için yaklaşık 36 kiloya düşmesi gerekiyordu. Natalie bunu başardı ve diyetinde yarım greyfurt, bir havuç ve biraz badem vardı.

2. Beyonce

Beyoncé

Dreamgirls filmindeki rolü için 7 kilo vermesi gereken Beyonce, iki hafta boyunca limon suyu, biber ve akçaağaç şurubu ile su içti. Bazen bunların yanında taze sebze tüketti. Sonuç şaşırtıcıydı, ancak şarkıcı bu yöntemi bir daha denemeye cesaret edemeyeceğini itiraf etti.

3. Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

Matthew’un En İyi Aktör Oscarı’nı kazanması yalnızca rol yeteneğiyle ilgili değildi. 4 ay boyunca son derece düşük kalorili bir diyet uyguladı ve bunun sonucunda tam 18 kilo verdi. Diyetin temelinde çok fazla sıvı ve protein tüketimi vardı. Aktör diyeti uygularken en zor şeyin psikolojik baskı olduğunu söylüyor.

4. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon, doğum yaptıktan sonra temelde bebek beslenmesine benzeyen popüler bir diyet uygulamaya başladı. Diyetın sırrı ise şu: püre haline getirilmiş yiyecekler kolayca sindirilir ve porsiyonlar küçük olduğu için aşırı yemenize izin vermez.

5. Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway, Les Miserables (Sefiller) adlı filmde tüberkülozdan ölmek üzere olan bir fabrika işçisi rolü için sıkı bir diyete başladı. Oyuncu günde en fazla 500 kalori alacak şekilde beslendi. Diyetinde kuru yulaf ezmesi, turp ve humus gibi gıdalar yer aldı.

6. Christina Aguilera

Christina Aguilera

Olağandışı beslendiğini söyleyen şarkıcının uyguladığı diyetin en önemli püf noktası, gün içinde yediği gıdaların aynı renkte olması. Yani kahvaltıda beyaz peynir yiyorsa, diğer öğünlerde lahana ve kuru fasulye gibi beyaz renkli gıdalar tüketiyor. Böylece diyetin muhteşem şekilde verimli olduğunu belirtiyor.

7. Christian Bale

Christian Bale

Christian Bale, The Machinist filmi için 4 ayda 27 kilo vermişti. Diyet her gün 300 kaloriyi aşmayan 1 kutu konserve ton balığı ve elma içeriyordu. Aktör, açlık hissini gidermek için çok fazla su tüketti ve sonunda hedefine ulaştı. Bu diyetle yalnızca yağları değil, kaslarını da kaybetti.

8. Madonna

Madonna

58 yaşınızda nasıl görünmek istersiniz? Madonna gibi sanırım… Şarkıcı mükemmel bir fiziğe sahip. Madonna kilo vermek için kalori azaltmak yerine, tamamen kesiyor. Evet yanlış okumadınız, şarkıcı gıdaları yemek yerine onları koklamakla yetiniyor ve bunun açlık hissini giderdiğini savunuyor. Yemek pişiriyor, ama yemiyor. Kokluyor ve sadece tuzlu su içiyor. Tabii Madonna her zaman böyle yaşamıyor, sadece gerektiği zaman bu yöntemi uyguluyor.

9. Nicole Kidman

Nicole Kidman

Nicole Kidman doğum yaptıktan sonra gelecek projeler için oldukça ağır bir diyet yapmak zorunda kaldı. Ünlü oyuncunun diyeti sabah kahvaltı için 1 adet, öğle yemeği için 1 adet ve akşam yemeği için 2 adet haşlanmış yumurtadan oluşuyordu. Bu beslenme şekli oldukça sağlıksız ve dengesiz ancak aktris bu yöntemle beklediğinden daha fazla kilo vermeyi başardı.

“Gerektiğinde Hızlı Şekilde Kilo Veren Ünlülerin Uyguladığı 9 Yöntem” üzerine 5 yorum

  1. sahne perdesi says:
  2. halil okur says:
  3. F5Yaz.Com says:
  4. Garip Olaylar says:
  5. istanbul ankara nakliye says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir