Kapat

Uyku Pozisyonunuz Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor? 6 Farklı Yatma Şekli…

Kim olduğumuzla alakalı olarak sizin için bir test bulduk. Gerçekten çok basit. Aşağıdaki her bir pozisyonun ayrı ayrı numaralandırıldığı resmi inceleyin ve çoğu zaman uyumak için tercih ettiğiniz pozisyonu neler anlattığını inceleyin.

1. Diz çökme pozisyonu

Yana yatık diz çökme şeklinde yatıyorsanız, o zaman sakin ve güvenilir bir kişisiniz demektir. Seni küçümsemek kesinlikle kolay değil, gelecekten de korkmadığın kesin. En mutsuz olunabilecek kış sabahlarında bile yüzünde gülümseme eksik olmaz. Ayrıca hayatında meydana gelebilecek tüm değişikliklere karşı sorunsuz bir şekilde kendini ayarlayabilirsin.

2. Cenin pozisyonu

Eğer ağırlıklı olarak uyku durumunda cenin pozisyonundaysanız, o zaman korumacı, anlayışlı ve sempatik bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Bu şekilde kıvrıldığınızda, çevrenizdeki sorunlardan kendinizi kesmeye çalışırsınız. Yetenekleriniz ve potansiyelinizi kullanarak mükemmel bir çıkış yapmak isterseniz, resim, dans veya bir blog yazarlığı tercihlerinizden biri olabilir.

3. Yüz üstü pozisyonu

Eğer uyurken midenizin üzerine yatarken kollarınız ve bacaklarınız dışarı çıkmış şekilde bir pozisyonu tercih ediyorsanız liderlik özelliğinden bahsedebiliriz. Hisleriniz kuvvetlidir, insiyatif kullanmaya meyillisinizdir ve hem kişisel hem de mesleki hayatınızda doğru tercihi yapmışsınız demektir. Muhtemelen her şeyi önceden planlamayı seversiniz ve sürprizlerden çok da hoşlanmazsınız. Azim ve sorumluluk hissi, başarılar elde etmenizde size yardımcı olur.

4. Sırt üstü pozisyonu

Eğer sırt üstü yatıyorsanız, o zaman ilgi görmeyi isteyen ve hayatı seven pozitif bir kişiliğe sahipsiniz demektir. İnatçısınızdır ve her zaman doğru söylemeyi tercih edersiniz. Bu pozisyonda uyuyan insanlar genellikle çok güçlü bir kişiliğe sahiptir.

5. Hazır ol pozisyonu

Eğer hazır ol’daki bir asker gibi sırt üstü ve elleriniz yanda vücuda bitişik şekilde uyuyorsanız, muhtemelen hayatta amaçlarınızın neler olduğunu bilen ve belirlediğiniz tek bir yoldan onlara ulaşmaya çalışan bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Katı, itaatkar ve talepkar olabilirsiniz.

6. Balıkçıl pozisyonu

Resimdeki 6 numaralı pozisyondaki gibi yüzüstü ve bir bacak yukarı doğru doğru çekilmiş şekilde balıkçıl pozisyonunda uyuyorsanız, macera sever ve şanslı bir kişisiniz demektir. Ruh haliniz çabuk değişkenlik gösterebilir ve bu durum çevrenizdekiler için kafa karıştırıcı olabilir. Çoğu zaman en doğruyu seçme konusunda zorlanıyorsunuz. Genel olarak işte ve günlük hayatınızda, istikrar, huzur ve sessizlik tercihiniz.

Eğer bunların dışında bir pozisyonda uyumayı tercih ediyorsanız, bu henüz keşfedilememiş derin anlamlara sahip, çok yönlü bir kişiliğe sahipsiniz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir